EEEFNE181XUV
MFR.Part #
EEEFNE181XUV
JLCPCB Part #
C540948
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 180uF 2000hrs@105℃ 25V 280mA@100kHz 340mΩ@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS