EEE-FN2A220L
MFR.Part #
EEE-FN2A220L
JLCPCB Part #
C3828953
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 10.5mm 100V 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS