EEEFN2A100V
MFR.Part #
EEEFN2A100V
JLCPCB Part #
C540962
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 10.8mm 100V 10uF 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS