EEEFN1K330V
MFR.Part #
EEEFN1K330V
JLCPCB Part #
C497619
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 33uF 80V ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS