EEEFN1K220P
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEEFN1K220P
JLCPCB Part #
C494869
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 80V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS