EEE-FN1K220L
MFR.Part #
EEE-FN1K220L
JLCPCB Part #
C1881522
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω@100kHz 10.5mm 130mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS