EEE-FN1H181UL
MFR.Part #
EEE-FN1H181UL
JLCPCB Part #
C1881645
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 180uF 2000hrs@105℃ 340mΩ@100kHz 350mA@100kHz 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS