EEEFN1H100UR
MFR.Part #
EEEFN1H100UR
JLCPCB Part #
C494849
Package
SMD,D4xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 3.5Ω@100kHz 50V 60mA@100kHz ±20% SMD,D4xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS