EEE-FN1E821UL
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEE-FN1E821UL
JLCPCB Part #
C3829067
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 80mΩ@100kHz 820uF 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS