EEEFN1A681V
MFR.Part #
EEEFN1A681V
JLCPCB Part #
C497582
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 600mA@100kHz 680uF ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS