EEE-FK2A330V
MFR.Part #
EEE-FK2A330V
JLCPCB Part #
C2164055
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100V 10mm 150mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS