EEE-FK2A330L
MFR.Part #
EEE-FK2A330L
JLCPCB Part #
C1881533
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100V 10mm 150mA@120Hz 2000hrs@105℃ 33uF 700mΩ ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS