EEEFK1V220R
MFR.Part #
EEEFK1V220R
JLCPCB Part #
C336199
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 35V 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS