EEE-FK1V101GL
MFR.Part #
EEE-FK1V101GL
JLCPCB Part #
C1881598
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 160mΩ 2000hrs@105℃ 35V 450mA@120Hz 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS