EEEFK1K4R7P
MFR.Part #
EEEFK1K4R7P
JLCPCB Part #
C336704
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 30mA@120Hz 4.7uF 6.1mm 6.3mm 80V ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS