EEE-FK1K330L
MFR.Part #
EEE-FK1K330L
JLCPCB Part #
C1881659
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 1.3Ω 10.5mm 2000hrs@105℃ 33uF 80V 8mm 97.5mA@120Hz ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS