EEEFK1K101AQ
MFR.Part #
EEEFK1K101AQ
JLCPCB Part #
C401725
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12.5mm 14mm 375mA@120Hz 5000hrs@105℃ 80V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS