EEE-FK1J680UV
MFR.Part #
EEE-FK1J680UV
JLCPCB Part #
C2166449
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 63V 650mΩ@100kHz 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS