EEE-FK1J680UL
MFR.Part #
EEE-FK1J680UL
JLCPCB Part #
C1881553
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 187.5mA@120Hz 2000hrs@105℃ 63V 650mΩ 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS