EEEFK1J680P
MFR.Part #
EEEFK1J680P
JLCPCB Part #
C542215
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 250mA@100kHz 63V 68uF ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS