EEE-FK1J121SL
MFR.Part #
EEE-FK1J121SL
JLCPCB Part #
C1881557
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 120uF 2000hrs@105℃ 350mΩ@100kHz 400mA@100kHz 63V ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS