EEE-FK1H470XV
MFR.Part #
EEE-FK1H470XV
JLCPCB Part #
C2166931
Package
SMD,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.3mm 680mΩ@100kHz 8.3mm ±20% SMD,D6.3xL8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS