EEE-FK1H330V
MFR.Part #
EEE-FK1H330V
JLCPCB Part #
C1952567
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 195mA@100kHz 2000hrs@105℃ 33uF 50V 6.8mm 680mΩ@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS