EEE-FK1H220L
MFR.Part #
EEE-FK1H220L
JLCPCB Part #
C1881490
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 123.75mA@120Hz 2000hrs@105℃ 22uF 50V 6.1mm 6.3mm 880mΩ ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS