EEE-FK1H100V
MFR.Part #
EEE-FK1H100V
JLCPCB Part #
C3829873
Package
SMD,D6.3xL6.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 165mA@100kHz 2000hrs@105℃ 50V 6.3mm 6.4mm 880mΩ@100kHz ±20% SMD,D6.3xL6.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS