EEEFK1H100P
MFR.Part #
EEEFK1H100P
JLCPCB Part #
C128456
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 123.8mA@120Hz 2000hrs@105℃ 50V 6.1mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS