EEE-FK1E680V
MFR.Part #
EEE-FK1E680V
JLCPCB Part #
C2165823
Package
SMD,D6.3xL6.1mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 240mA@100kHz 25V 360mΩ@100kHz 6.3mm 6.4mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL6.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS