EEEFK1E330UR
MFR.Part #
EEEFK1E330UR
JLCPCB Part #
C128455
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 120mA@120Hz 2000hrs@105℃ 25V 33uF 5mm 6.1mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS