EEE-FK1C681AV
MFR.Part #
EEE-FK1C681AV
JLCPCB Part #
C2164174
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 680uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS