EEE-FK1C681AL
MFR.Part #
EEE-FK1C681AL
JLCPCB Part #
C1881603
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10mm 16V 2000hrs@105℃ 595mA@120Hz 680uF 80mΩ ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS