EEEFK1C221P
MFR.Part #
EEEFK1C221P
JLCPCB Part #
C178534
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 220uF 225mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS