EEEFK1A912SM
MFR.Part #
EEEFK1A912SM
JLCPCB Part #
C542252
Package
SMD,D18xL21.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 18mm 2.64A@100kHz 22mm 5000hrs@105℃ 9100uF ±20% SMD,D18xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS