EEEFK1A681GP
MFR.Part #
EEEFK1A681GP
JLCPCB Part #
C413684
Package
SMD,D8xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 160mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 600mA@100kHz 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS