EEE-FK1A681AV
MFR.Part #
EEE-FK1A681AV
JLCPCB Part #
C3829941
Package
SMD,D8xL10.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 10V 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 600mA@100kHz 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS