EEE-FK1A122SV
MFR.Part #
EEE-FK1A122SV
JLCPCB Part #
C1984920
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.8mm 10V 10mm 1200uF 2000hrs@105℃ 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS