EEEFK1A121SR
MFR.Part #
EEEFK1A121SR
JLCPCB Part #
C336771
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 5mm 6.1mm 700mΩ@100kHz ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS