EEEFK1A102P
MFR.Part #
EEEFK1A102P
JLCPCB Part #
C278397
Package
SMD,D10xL10.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 1000uF 10V 10mm 2000hrs@105℃ 637.5mA@120Hz ±20% SMD,D10xL10.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS