EEEFK0J471P
MFR.Part #
EEEFK0J471P
JLCPCB Part #
C336708
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 450mA@120Hz 470uF 6.3V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS