EEEFK0J101P
MFR.Part #
EEEFK0J101P
JLCPCB Part #
C336262
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 180mA@120Hz 2000hrs@105℃ 6.1mm 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS