EEE1CA220SR
MFR.Part #
EEE1CA220SR
JLCPCB Part #
C178497
Package
SMD
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 22uF 39mA@120Hz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS