EEE1AA221XAP
MFR.Part #
EEE1AA221XAP
JLCPCB Part #
C336387
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 173mA@120Hz 2000hrs@85℃ 220uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS