EEA-GA1V6R8H
MFR.Part #
EEA-GA1V6R8H
JLCPCB Part #
C1580359
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 33mA@120Hz 35V 4mm 6.8uF 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS