EEA-GA1V470
MFR.Part #
EEA-GA1V470
JLCPCB Part #
C1585253
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.5mm 35V 47uF 7mm 8mm 96mA@120Hz ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS