EEA-GA1H1R5B
MFR.Part #
EEA-GA1H1R5B
JLCPCB Part #
C1580366
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5uF 1000hrs@105℃ 16mA@120Hz 4mm 50V 5mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS