EEA-GA1H100
MFR.Part #
EEA-GA1H100
JLCPCB Part #
C1582159
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 2.5mm 39mA@120Hz 50V 6.3mm 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS