EEA-GA1E680
MFR.Part #
EEA-GA1E680
JLCPCB Part #
C5114208
Package
Plugin,D8xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100mA@120Hz 2.5mm 25V 68uF 7mm 8mm ±20% 插件,D8xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS