EEAGA1C470H
MFR.Part #
EEAGA1C470H
JLCPCB Part #
C128450
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 2.5mm 47uF 6.3mm 77mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS