EEA-GA1C150B
MFR.Part #
EEA-GA1C150B
JLCPCB Part #
C1669202
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15uF 16V 33mA@120Hz 4mm 5mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS