EEA-GA1C150
MFR.Part #
EEA-GA1C150
JLCPCB Part #
C5114203
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 15uF 16V 33mA@120Hz 4mm 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS