EEA-GA1A680H
MFR.Part #
EEA-GA1A680H
JLCPCB Part #
C5114201
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 2.5mm 6.3mm 68uF 75mA@120Hz 7mm ±20% 插件,D6.3xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS